Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Akademisyenler eleştirmenleri Gove geniş

  • Listed: Mart 20, 2017 10:05 pm

Description

Hükümet akademileri programının eleştirmenleri “sözün düşmanı”, Eğitim Sekreteri Michael Gove beyan etmek.
Gove, bakanlar, başarısız olan yerel eğitim yetkililerinin “başarısızlıktan” memnun olduğunu iddia ederek, 200’ü en kötü performans gösteren ilköğretim okulunu akademilere dönüştürme planlarıyla ilerleyeceklerini söylüyor.
Haberdashers’ın Aske’deki Hatcham Koleji’nde Londra’nın güneydoğu bölgesindeki bir konuşmasında, üç yaşından başlayarak 18 yaşına kadar olan çocukları eğiten bir “all-through” akademi, Sayın Gove, çoğu meclisin kendi bölümünün reform programıyla birlikte çalışmasına rağmen, bazılarının Merkezi kontrol ideolojisini çocukların menfaatleri önünde kullanmaya engel ve niyetli davranıyorlar.
Gove, “Başarısızlıktan mutluluk duyan aynı ideologlar – söz düşmanları – aynı zamanda yapısal banliyöler gibi iç şehirlerde de aynı sonuçları alamayacağınızı söylüyor, bu okulları damgalamak yanlış”.
“Bu insanların ne anlama geldiğini açıkça belirtelim önyargılarını ışığa bırakalım.
“Ne diyorlar?” Eğer fakirseniz, eğer siz Türksün, eğer Somaliysen, o zaman başarılamanı beklemiyoruz.Her zamanında ikinci sınıf olacaksın ve okulların ikinci sınıf olmasının da sürpriz olmadığı “Bu tutumu tamamen reddediyorum.”
Mr Gove, akademi programının “öğrenci performansında önemli bir gelişme” yarattığını belirten London School of Economics’te akademisyenler tarafından hazırlanan yeni bir çalışmayı da vurgulayacak.
Yine à ‡ arşamba günü, Hükümet akademiler için en son rakamlarını yayınlayacak. Şimdi koalisyon iktidara geldiğinde sadece 200 ile karşılaştırıldığında 1,529 akademi var. Bunlardan 1.194’ü okuldan dönüştürülürken 335’i sponsor oldu.
Bay Gove, Hükümet, sürekli olarak başarısız olursa, okulların akademilere geçmesini zorunlu kılmak için yetkilerini Akademiler Yasası 2010 kapsamında kullanmakta tereddüt etmeyeceğini belirtti.
İngiltere’de yaklaşık 1.300 ilköğretim okulu Hükümet tarafından belirlenen asgari “zemin standartları” ndan başarısız. Bunların% 60’dan daha azı, temel düzeyde İngilizce seviyesine, 11 yaş grubunda matematiklere ve 7 ila 11 yaşları arasında ortalama ilerleme kaydeden çocuklara erişiyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply