Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Kocanın katillerini seksle çeken karısı için hayat

  • Listed: Mart 15, 2017 10:05 am

Description

45 yaşındaki Charlotte Collinge, bakmakta kocası Clifford’un vahşice katledilmesi için barajın arkasında en az 23 yıl hizmet vermesi emredildi.
Charlotte the Harlot olarak bilinen Collinge, emekli bir gazeteci olan Bay Collinge’yi öldürseydi, bir barda tanıştığı iki erkekle seks yapacağına söz verdi.
Stephen Shreeves (40 yaşında) ve Kelvin Dale (27 yaşında), 4 metrelik bir demir kelepçe ile donatılmış ve savunmasız 61 yaşındaki çocuğu lüks evinde öldürmeye başladı.
Collinge, 46 yaralı ölümcül yaralı kocasını bulmaya ve kan havuzunda yatarken bulmaya döndü.
Bir ambulans çağırmak yerine bedeninin üzerine çıktı ve yarım saat sonra 999 numaralı bir arkadaşını aradı.
Nottingham Crown Court, Bay Collinge’nin yaralanmalarına rağmen, bir gecikme olmasaydı, kurtarma görevlisi onu kurtarabilirdi.

    Collinge, Shreeves ve Dale cinayeti reddetti ancak geçen hafta suçlu bulundu.
Dün, Bay Justice Treacy, geçen sene Ekim ayında Nottinghamshire’daki Market Warsop’daki saldırının nedenini Collinge’ye verdiği demeçte belirtti.
Dedi ki: “Clifford Collinge’nin kendi evinde öldürülmesi şok edici bir suçtur. Hiçbirinize zarar vermeyen ve birkaç yıldan beri sadakatsiz bir karının kasıtlı ve manipüle edici davranışlarını tolere eden bir adam olduğuna ikna oldum. ”
Öldürme gününde, Charlotte Collinge bir arkadaşına: “Yeterli Cliff yaşadım. Onu hayatımdan çıkarmanın tek yolu onu öldürmektir “dedi.

    Birkaç saat sonra Shreeves ve Dale’i “zehirli” komploya çekti. Mahkeme ayrıca, Market Warsop’tan ikili de istekli ortak olduklarını açıkladı. İçki ve uyuşturucuya yakalanmış bir orgy karşılığında Bay Collinge’yi öldürmeyi kabul ettiler.
Mahkeme ertesi gün Shreeves ve Dale polise teslim oldular.
Mağdur ve bir arkadaşıyla savaştıklarını iddia ettiler, ancak ikisi de gittiğinde hala canlıydı.
Jüri yalanlarını yalanladı. Her iki adam hapse atıldı ve en az 18 yıl hapse mahkum edildi.
Mahkemede okudukları bir demeçte, Bay Collinge’nin kızı Cristal: “O, herkesin sahip olabileceği en iyi baba türüdür. Sorunum olursa, hep benim yanımda olurdu. Bana ‘Prenses’ dedi. O benim kahramanımdı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply