Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Nihayet bir devlet görevlisi ile birlikte gemiye bindim.

  • Listed: Mart 17, 2017 9:05 pm

Description

Sorunlu Aileler Birimi başkanı Louise Casey, sorunlu ailelerin yaşı büyük olan annelerin kendilerinden utanması gerektiğini ve çoğunlukla tedirginsiz, küfürlü erkeklerle daha fazla çocuk sahibi olmayı durdurması gerektiğini söylüyor.
Uyuşturucu ve alkolden kaçınmak kadar önemli, Bayan Casey, avantajlar, suç ve sosyal hizmetler bakımında yılda £ 9billiona mal olan 120.000 “sorunlu” ailenin hayatını değiştirmek için bir kampanyaya liderlik ediyor.
Daha bilinçli bir şekilde, o şaşkın: “Evet, bu ailelere yardım etmeliyiz. Ama onlara yumuşak dokunmamamız gerektiğini de düşünmüyorum.” Herkesin pamukla sarmak için bazı sevimli sosyal hizmet uzmanlarının çalışmadığı bir program. ”
Louise, “sorunlu” aslında, başkent T. ile sorun yaşamaktadır. Bad-elma aileleri, çevrelerindeki herkes için bir cankurtaranlık yaparlar, sonra herkes “eğer” in yataktan çıkması gerektiğini önermeye cesaret ediyorsa, onların “hakları” hakkında çığlık atar. Sabahleyin okula gidin veya işe gidin. Bir sürü sosyal hizmet uzmanı, polis, mahkeme, gözetimli hizmetleri bağlarlar, adını verin.

    Keşke Louise Casey’in hepsini çözebileceğine inanıyorum, ancak “Hayır” demeyi bilmediği bir sistemde yalnız bir ses olabileceğinden korkuyorum. Herkesin desteğini hak ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply