Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Norwich 1 – Fulham 1: Simeon Jackson büyük zamanlara bayılıyor

  • Listed: Mart 20, 2017 7:05 pm

Description

Bununla birlikte Martin Jol’un adamları, Manchester United’ın bir maçı tarafından sökülebilir ve bir sonraki maçta Chelsea’yi elinde tutabilecek kadar öngörülemezler. Ve Kasım ayında Emirates’de Arsenal’den bir puan aldılar.
Kesinleşen bir şey, yılın sadece kampanyanın ikinci sırası olan ve 2011 yılının dördüncü yılı olacak olan ligde nadir bulunan bir galibiyet ile sona ermesi gerektiğidir.
Yaralı ikilisi Bobby Zamora ve Andrew Johnson için Orlando Sa, İngiliz futbolunda ilk golünü kaydetmek için Fulham’ı yedinci dakikada önde koydu.
Çıtaya çıkan Clint Dempsey başlığı da dahil olmak üzere, o kurşun şutunu açmak için bol şans vardı. Ancak hiçbiri alınmadı. Ve beş dakikalık zamanın dördüncüünde City yerine geçen Simeon Jackson, Canaries’in yılın ilk 10’da bitmesini sağlamak için David Stockdale’den başka bir yedek Elliott Bennett’den bir haç öne çıktı.

    Norwich, bugün öğleden sonra batı Londra randevusu alarak, Premier Lig’e geri dönen QPR’ye karşı.
Fast food restoranında çalışmış olan Jackson, Leaguers Dulwich Hamlet’le yolculuğa başlarken hayallerinden asla vazgeçmedi.
“Dürüst olmak için üzerine bir kitap yazabilirim” diyen Jackson, 24 yaşında Jackson’u “Zordu, ancak rüyanın varken, devam et.”
Jackson ayrıca bir iş etüdü kursuna kaydolduktan sonra odaklanmış kalması için çalışmalarına sırtını dönmüştü.
O ekledi: “İlk ders yarım saat yürüdü. Yeterince yaşadığıma karar verdim çünkü kendimi futbol dünyasında başarıya ulaştırmak istedim. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply