Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Terry ve Cole, Chelsea eğitiminde geri döndü

  • Listed: Mart 14, 2017 4:05 pm

Description

Terry ve Cole bu hafta Loftus Yolu’ndaki batı Londra derbisinde ayak bileği vurmalarını sallamak için zamana karşı bir yarışa girdi.
Dün gece düzenlenen 1-1 Dünya Kupası ön elemeleri ile Ukrayna’ya karşı oynanan berabere karşı savunmacılar hem İngiltere takımından çekilmek zorunda kaldılar, hem de rehabilitasyonlarını hızlandıracak kadar ilerledi.
Chelsea kaptanı, QPR savunma oyuncusunu ırkçı bir şekilde istismar eden mahkemede temizlendiğinden beri, Terry ve Anton Ferdinand arasındaki ilk gösterinin tartışıldığı gölgesinde kalacak bir Barclays Premier League fikstürü için ya risk alıp almayacakları belli değil.
Olayla ilgili olarak, Terry hala bir Futbol Federasyonu yetkilisi tarafından karşı karşıya kaldığını ve birinin reddettiğini ve bu konudaki kişisel duruşmasının 24 Eylül’de yapılacağını öne sürüldü.
FA, bugün Press Association Sport ile temas kurduğunda duruşmanın zamanlaması hakkında yorumda bulunmayı reddetti.
Terry’nin Chelsea’nin Ocak ayında FA Kupası’nda dördüncü kez mücadele ettiği QPR’de oynarken olduğu gibi Cumartesi günkü oyunda oynamak için istekli olduğu bildiriliyor. Bu oyun onu diz altı yaralarından ağırlaştırdı ve altı hafta boyunca onu tuttu ve küçük ameliyat istedi.
Terry, Cole ve Ferdinand’ın hepsi cumartesi günü başlıyorsa, Premier Lig’de Ferdinand’ın Chelsea oyuncularından birini veya ikisini birden çimdikleme ihtimaline rağmen maç öncesi el sıkışmasını terk etme planları yok.
Ocak ayı kupa kravatından ve Nisan ayı lig maçından önceki el sıkışmaları, Temmuz ayında sona eren yasal işlemler nedeniyle iptal edildi. Cole, Terry’nin davasında, kaptanı dışladığında deliller sundu.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply