Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Welbeck golü İngiltere’yi kazandı

  • Listed: Mart 18, 2017 5:05 am

Description

Olay, Cahill Dries Mertens tarafından mazur görüldüğünde meydana geldi. Joleon Lescott, gözünün üstünde bir kesik düşen Stiffen Gerrard’ı rahatsız ediyordu ve sıkıntılı bir hafta için, deneyimli orta saha oyuncusu Frank Lampard ve Gareth Barry’yi yaralamış olan patron Roy Hodgson için endişeyle son buluyordu.
Danny Welbeck’in Eylül 2008’den bu yana İngiltere’nin en genç golcüsü olması ve sonuçta takımın Fransa’daki Euro 2012 açacağı sıralamasında kendini körüklediği için, en azından sonuçlarını dile getirirken aklında kalacak başka bir şey vardı. -birinci yarıyı çabaladı.
21 yaşındaki oyuncu, oldukça umutsuz bir sebeple kale çizgisine girerek topu geri alıp Alex Oxlade-Chamberlain’e geri döndürdüğü için, bir anı gol önüne çıktı. İlk İngiltere başlangıcını gerçekleştiren 18 yaşındaki oyuncu, dar bir açıdan geniş bir vuruş vurdu.
Sir Bobby Charlton, 100 kapağa ulaşma özelliğini UEFA’nın anısına seçenlerin arasında yer aldı. Ve İngiltere’nin rekoru kıran oyuncu Welbeck’in ilk uluslararası hedefi olan Manchester United’ın takım arkadaşı Ashley Young tarafından serbest bırakıldıktan sonra, Simon Mignolet’in sağ tarafında bırakılan keyifli bir dinginliği takdir etmiş olmalıydı.
Yorucu bir yarışmada az sayıdaki yüksek noktalardan biriydi, en büyük tezahüratı, yarım saatlik bir başka İngiltere centurionu David Beckham’ın ortaya çıkmasıydı. Gerrard’ın sanayi Welbeck’in işi bitti. Ayrıca, Timmy Simons ve Guillame Gillet tarafından bu ilk yarının sonlarına doğru çılgınca bir büyüyle bloke edilen şoklar da vardı.
Belçika’nın ilk yarısı için tek fırsat, Axel Witsel için Mertens tarafından oluşturuldu ve Mertens, Cahill’in röntgenine ihtiyacı olan olaydan da sorumlu.
İngiltere savunmasının kalbinde Chelsea takım arkadaşı John Terry ile işbirliği yapan Cahill, Mertens tarafından arkadan itilirken kalesine girerken topu geri getirmeye çalışıyordu. Bu iğrenç bir çarpışmaydı ve Cahill durmadan devam etmeye çalışmadı, çenesini yavaş yavaş ovuşturduğu sırada sersemlemiş görünüyordu.
Hodgson ilk kez yıldız arkadaşını kullanarak Wayne Rooney’i getirdi ve Welbeck’in girdisinin yeniden başlatılmasından yedi dakika sonra İngiltere’ye gelmesi 19 Haziran’da Ukrayna ile yüzleşti.
Rooney kaptanı da oyuna son verdi; bu da, Gerrard’ın kaptanı olmasını sağlayacağını gösteriyor. Jermain Defoe takımının yerini alan oyuncu, daha sonra Theo Walcott’un görevinden ayrıldı ve görevinden ayrıldı. Büyük olasılıkla, Belçika egemen oldu; Gillet, bir direğin dışına karşı uzun menzilli bir çaba harcıyor ve Marouane Fellaini de yaklaşıyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply